Witaj w grze! Klub Miłośników Gier Planszowych

Utworzono dnia 25.10.2017, 13:55

03.11.2017 , 17:00

Zapraszamy do Biblioteki Centralnej na cykliczne spotkania Klubu Miłośników Gier Planszowych. Gwarantujemy świetną zabawę oraz zdrową rywalizację!
Spotykamy się w każdy 1. i 3. piątek miesiąca o godzinie 17:00 w Bibliotece Centralnej na os. Pawlikowskiego PU-13.

MASKARADA i CYTADELA - gry blefu i dedukcji. Każdy z Was wcieli się we władcę budującego swoje miasto z dostępnych kart dzielnic lub podczas prawdziwej maskarady ukryje swoją tożsamość, tak, że nikt nie będzie wiedział kim jesteś...może nawet sam nie będziesz wiedzieć kim jesteś :) Przyjdź i zagraj z nami.

Gry planszowe wracają do łask, stając się coraz bardziej popularną formą spędzania czasu. Są doskonałą alternatywą dla świata zamkniętego w komputerze, telewizji czy smartfonie. Pozwalają w interesujący sposób spędzić czas wolny, pozwalając przy tym odreagować stres dnia codziennego. Bawią, uczą, rozwijają. Są wspaniałą rozrywką zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, nierzadko integrując ludzi w różnym wieku.

Jeśli chcesz spróbować, zapraszamy do gry. Przyjdź i złap bakcyla ;)