Animacja Poklatkowa

Utworzono dnia 24.10.2017, 11:23

07.11.2017 , 17:00

ANIMACJA POKLATKOWA - warsztaty

Kiedy? pierwsze zajęcia 7.11.2017 o godzinie 17:00, czas trwania: ok. 2-3h (zajęcia będą cykliczne, kolejny termin zostanie ustalony podczas pierwszych zajęć)
Gdzie? Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach, os. Pawlikowskiego PU-13
Za ile? ZA DARMO
Dla kogo? osoby powyżej 16 roku życia

ZAPISY: 32 43 44 584 wew. 26 lub marketing@mbpzory.pl

Animacja poklatkowa to animacja tworzona za pomocą zdjęć, które zestawione razem, składają się na film. Animator do zrobienia każdej klatki przekształca nieznacznie obiekty – zmienia położenie względem nieruchomego tła lub innych animowanych obiektów.

Prowadzenie: Jakub Cikała, doktorant na ASP w Katowicach. W obszarach artystycznych zajmuje się szeroko pojętą grafiką intermedialną. Jego prace wielokrotnie były pokazywane w Polsce i za granicą. Obszary projektowania graficznego realizuje poprzez prace nad systemami informacji wizualnej. Od 2010 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Gier a od 2014 roku pracuje w niezależnym studiu Sleepless Clinic projektując mechanikę i tworząc grafikę do gier.

Projekt "Od Czytelnika Do Startupowca" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, program Partnerstwo dla książki