Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Elżbieta Kadziak - W głąb miłości

Utworzono dnia 23.10.2018

Zapraszamy na wieczór poezji Elżbiety Kadziak "W głąb miłości", który odbędzie się 15 listopada o godz. 18:00 w naszej bibliotece.

czytaj dalej na temat: Elżbieta Kadziak - W głąb miłości

Jak opisać zbrodnię?

Utworzono dnia 22.10.2018

Już 8 listopada br. o godzinie 18:00 Cezary Łazarewicz, Roman Hula i Jarosław Sidorowicz dyskutować będą o tym, jak opisać zbrodnię?

Zapraszamy!

 

czytaj dalej na temat: Jak opisać zbrodnię?

Głos kobiet - Panel dyskusyjny

Utworzono dnia 09.10.2018

24 października o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na panel dyskusyjny z cyklu Głos kobiet z udziałem pisarek i dziennikarek: Beaty Chomątowskiej, Sylwii Frołow i Katarzyny Kubisiowskiej w ramach projektu Klasa kobiet. W stulecie prawa wyborczego kobiet.

czytaj dalej na temat: Głos kobiet - Panel dyskusyjny

Historie ukryte w słowach

Utworzono dnia 21.08.2018

Od września do grudnia 2018 roku proponujemy naszym Czytelnikom udział w projekcie HISTORIE UKRYTE W SŁOWACH.  To cykl warsztatów, spotkań, zajęć, wystaw, dyskusji, których celem jest popularyzacja wiedzy literackiej z pogranicza...

czytaj dalej na temat: Historie ukryte w słowach

Zostań e-mocnym!

Utworzono dnia 03.10.2018

Zapraszamy mieszkańców Żor na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu pt. „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Ruszamy od połowy października.

czytaj dalej na temat: Zostań e-mocnym!

Wieczór autorski z Włodzimierzem Nowakiem

Utworzono dnia 20.09.2018

18 października o godz. 18:00 w ramach cyklu Mistrzowie współczesnego reportażu będziemy gościć Włodzimierza Nowaka, jednego z najbardziej cenionych polskich reporterów.

Zapraszamy!

czytaj dalej na temat: Wieczór autorski z Włodzimierzem Nowakiem

Klasa Kobiet - Anna Cieplak

Utworzono dnia 28.09.2018

11 października o godz. 18:00 w ramach projektu Klasa kobiet. W stulecie prawa wyborczego kobiet. będziemy gościć Annę Cieplak, animatorkę kultury, aktywistkę miejską i pisarkę.

Zapraszamy!

 
czytaj dalej na temat: Klasa Kobiet - Anna Cieplak

Mała książka – wielki człowiek

Utworzono dnia 14.09.2018

Zakwalifikowaliśmy się do udziału w kampani społecznej Mała książka – wielki człowiek, która została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zapraszamy do udziału trzylatków z rodzicami.

czytaj dalej na temat: Mała książka – wielki człowiek

Klasa Kobiet - Magdalena Kicińska

Utworzono dnia 13.09.2018

27 września o godz. 18:00 - wieczór autorski z wielokrotnie nagradzaną reporterką Magdaleną Kicińską w ramach projektu Klasa kobiet. W stulecie prawa wyborczego kobiet. Zapraszamy!

czytaj dalej na temat: Klasa Kobiet - Magdalena Kicińska

Klasa Kobiet - nowy projekt

Utworzono dnia 06.09.2018

Projekt Klasa kobiet. W stulecie prawa wyborczego kobiet, to cykl ciekawych wydarzeń związanych tematycznie z setną rocznicą udzielenia kobietom praw wyborczych. Pierwsze spotkanie już we wrześniu. Zapraszamy!

czytaj dalej na temat: Klasa Kobiet - nowy projekt